Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: AA+A++ | Zmień kontrast |  
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna - Tczew

Informacja dla osób spoza powiatu Tczewskiego.  W celu skorzystania z oferty Poradni należy złożyć wniosek o wyrażenie zgody na badanie do Starosty Powiatu Tczewskiego za pośrednictwem Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej  w Tczewie.

Ważne zasady!

1. Do badania przystępują wyłącznie dzieci ZDROWE (bez objawów infekcji bakteryjnych, wirusowych, z prawidłową temperaturą itp.). Choroba wpływa na wyniki badań diagnostycznych! 

2. Dziecko korzystające ze sprzętu rehabilitacyjnego (okulary, aparat słuchowy itp. ) przystępując do badania musi być w ten sprzęt zaopatrzone.

3. Badania rozpoczynają się o wyznaczonej godzinie. Spóźnienie ponad 30 minut (bez uprzedniego poinformowania (np. telefonicznego) jest równoznaczne z rezygnacją z badania.

4. Przesunięcie terminu badania, może nastąpić  w dniu poprzedzającym badanie (uzgodnienienie telefoniczne lub osobiste w sekretariacie Poradni).

5. Niestawienie się na badania skutkuje ponownym oczekiwaniem na wyznaczenie terminu, zgodnie z obowiązującą kolejką.

6. Badanie może trwać do 3 godzin (badanie koncentracji uwagi do 4 godzin), konsultacja do 1 godziny. Dziecko może być zaopatrzone w wodę/napój.

7. Rodzice w stanie nietrzeźwym przyprowadzający dzieci nie będą obsługiwani. Zobowiązani jesteśmy do poinformowania Policji i zapewnienia dziecku bezpieczeństwa.

SEKRETARIAT

Godziny obsługi klientów:

ROK SZKOLNY 2022/2023
 
Poniedziałek
8:00 - 17:00
Wtorek
8:00 -15:00
Środa
8:00 - 15:00
Czwartek
8:00 - 17:00
Piątek
8:00 -13:00
 
DYŻUR TELEFONICZNY
PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNY
 
Środy 
18:00 - 19:00
 

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Styczeń 2023 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny