Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: AA+A++ | Zmień kontrast |  
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna - Tczew

Informacja dla osób spoza powiatu Tczewskiego.  W celu skorzystania z oferty Poradni należy złożyć wniosek o wyrażenie zgody na badanie do Starosty Powiatu Tczewskiego za pośrednictwem Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej  w Tczewie.

Doradcy zawodowi

MGR BOGUMIŁA SANKOWSKA

Pedagog. Doradca zawodowy. Absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego (magister pedagogiki), studiów podyplomowych z Orientacji i Poradnictwa Edukacyjno-Zawodowego w Gdańsku oraz kursu kwalifikacyjnego terapii pedagogicznej. Ukończyła kurs podstawowy i dla zaawansowanych w zakresie psychoterapii systemowej indywidualnej, par, rodzinnej i grupowej organizowane przez Wielkopolskie Towarzystwo Terapii Systemowej w Poznaniu. Ukończyła również Szkołę dla Rodziców oraz Warsztaty dla Dobrych Rodziców - praca z rodzicami dzieci z ADHD. Uczestniczyła w wielu kursach i szkoleniach podnoszących kwalifikacje zawodowe. Od 1992 roku pracuje w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Tczewie, w której uzyskała stopień nauczyciela dyplomowanego. W poradni specjalizuje się w doradztwie zawodowym, jest koordynatorem sieci współpracy i samokształcenia doradców zawodowych w powiecie tczewskim. Przeprowadza badania pedagogiczne, porady i konsultacje pedagogiczne oraz w zakresie doradztwa edukacyjno-zawodowego. Od 2006 roku prowadzi w poradni Szkołę dla Rodziców, jest jej pomysłodawcą i organizatorem.

 

MGR DAGMARA MARUT

Psycholog. Doradca zawodowy. Ukończyła Podyplomowe Studia Doradztwa Zawodowego w Szkole Wyższej Ateneum w Gdańsku. Systematycznie podnosi swoje kompetencje zawodowe poprzez udział w kursach i szkoleniach. Od 2009 roku pracuje w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Tczewie, w której uzyskała stopień nauczyciela mianowanego. W Poradni prowadzi diagnozę psychologiczną dzieci i młodzieży oraz doradztwo zawodowe. Zajmuje się również wsparciem młodzieży z problemami emocjonalnymi. Od kilku lat prowadzi w placówkach edukacyjnych zajęcia z zakresu poradnictwa edukacyjno-zawodowego. Jest współorganizatorką spotkań szkoleniowych sieci współpracy i samokształcenia dla doradców zawodowych powiatu tczewskiego.

SEKRETARIAT

nr 58-531-10-09

Godziny obsługi klientów:

ROK SZKOLNY 2023/2024
 
Poniedziałek
8:00 - 17:00
Wtorek
8:00 -16:00
Środa
8:00 - 16:00
Czwartek
8:00 - 17:00
Piątek
8:00 -13:00
 
DYŻUR TELEFONICZNY
PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNY
nr 508-933-507
ŚRODA
17:00 - 18:00
 

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Październik 2023 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny