Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: AA+A++ | Zmień kontrast |  
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna - Tczew

Informacja dla osób spoza powiatu Tczewskiego.  W celu skorzystania z oferty Poradni należy złożyć wniosek o wyrażenie zgody na badanie do Starosty Powiatu Tczewskiego za pośrednictwem Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej  w Tczewie.

Dyrekcja

DYREKTOR PORADNI PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNEJ W TCZEWIE

MGR BEATA ZDROWOWICZ

Psycholog. Filolog. Ukończyła studia podyplomowe z edukacji psychologicznej w zakresie psychoterapii, psychoedukacji i rozwoju osobistego, dramy pedagogicznej, a także wiele kursów kwalifikacyjnych i doskonalących,  m.in.:  Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniach (stopień II), NVC (Porozumienie bez przemocy II), kurs edukatorski, moderatorów rady pedagogicznej, nadzoru pedagogicznego, pedagogiki zabawy, trenerów odysei umysłu, pracy z grupą, ewaluacji, coachingu, neurodydaktyki. Jest absolwentką Szkoły Trenerów Biznesu Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Od 2017 członek Rady Pracodawców Uniwersytetu SWPS w Sopocie. Ma za sobą 35 lat pracy w oświacie jako nauczyciel języka polskiego, starszy wizytator Kuratorium Oświaty, wicedyrektor oraz konsultant ds. wspomagania pracy szkół i oświatowej kadry kierowniczej Centrum Edukacji Nauczycieli w Gdańsku, dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej, od 2018 pełni funkcję dyrektora Poradni.  Od wielu lat prowadzi szkolenia i warsztaty z zakresu umiejętności intra- i interpersonalnych, komunikacji, asertywności, zarządzania czasem, budowania zespołu, przywództwa, kierowania zmianą, wypalenia zawodowego, myślenia kreatywnego, aktywizujących metod nauczania, indywidualizacji procesu dydaktycznego, współpracy z rodzicami, prawa oświatowego. Współpracowała i współpracuje z  Wyższą Szkołą Zarządzania, Wyższą Szkołą Bankową i Gdańską Wyższą Szkołą Humanistyczną, prowadzi zajęcia  z zakresu psychologii zarządzania, organizacji zarządzania i etyki zarządzania. Zainteresowania: psychologia zdrowia, innowacyjne metody nauczania, nauczanie kreatywne.

 

WICEDYREKTOR

MGR ZOFIA HAFTKA

Pedagog, socjolog. Ukończyła studia magisterskie w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Słupsku na kierunku - pedagogika opiekuńcza. Podyplomowe studia socjologiczne ukończyła na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Uzyskała Certyfikat Szkolnych Organizatorów Edukacji. Ukończyła kurs kwalifikacyjny z zakresu komunikacji interpersonalnej i relacji społecznych. Posiada certyfikat jakości ISO z zakresu ewaluacji wewnętrznej oraz budowania narzędzi realizacji projektów. Ukończyła kurs doskonalenia zawodowego nauczycieli z zakresu profilaktyki uzależnień, jak również pracy socjoterapeutycznej z dziećmi z rodzin dysfynkcyjnych. Uzyskała certyfikat w zakresie - Coaching w praktyce rozwoju osobistego. W Pomorskim Centrum Mediacji i Pomocy Prawnej uzyskała certyfikat uprawniający do prowadzenia mediacji.

Specjalizuje się w prowadzeniu zajęć warsztatowych dla rodziców i nauczycieli z zakresu doskonalenia umiejętności wychowawczych oraz komunikacji w procesie wychowawczym.

 

SEKRETARIAT

Godziny obsługi klientów:

ROK SZKOLNY 2022/2023
 
Poniedziałek
8:00 - 17:00
Wtorek
8:00 -15:00
Środa
8:00 - 15:00
Czwartek
8:00 - 17:00
Piątek
8:00 -13:00
 
DYŻUR TELEFONICZNY
PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNY
 
Środy 
18:00 - 19:00
 

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Styczeń 2023 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny