Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: AA+A++ | Zmień kontrast |  
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna - Tczew

Informacja dla osób spoza powiatu Tczewskiego.  W celu skorzystania z oferty Poradni należy złożyć wniosek o wyrażenie zgody na badanie do Starosty Powiatu Tczewskiego za pośrednictwem Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej  w Tczewie.

Dyrekcja

DYREKTOR PORADNI PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNEJ W TCZEWIE

MGR BEATA ZDROWOWICZ

Psycholog. Filolog. Ukończyła studia podyplomowe z edukacji psychologicznej w zakresie psychoterapii, psychoedukacji i rozwoju osobistego, dramy pedagogicznej, a także wiele kursów kwalifikacyjnych i doskonalących,  m.in.:  Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniach (stopień II), NVC (Porozumienie bez przemocy II), kurs edukatorski, moderatorów rady pedagogicznej, nadzoru pedagogicznego, pedagogiki zabawy, trenerów odysei umysłu, pracy z grupą, ewaluacji, coachingu, neurodydaktyki. Jest absolwentką Szkoły Trenerów Biznesu Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Od 2017 członek Rady Pracodawców Uniwersytetu SWPS w Sopocie. Ma za sobą 35 lat pracy w oświacie jako nauczyciel języka polskiego, starszy wizytator Kuratorium Oświaty, wicedyrektor oraz konsultant ds. wspomagania pracy szkół i oświatowej kadry kierowniczej Centrum Edukacji Nauczycieli w Gdańsku, dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej, od 2018 pełni funkcję dyrektora Poradni.  Od wielu lat prowadzi szkolenia i warsztaty z zakresu umiejętności intra- i interpersonalnych, komunikacji, asertywności, zarządzania czasem, budowania zespołu, przywództwa, kierowania zmianą, wypalenia zawodowego, myślenia kreatywnego, aktywizujących metod nauczania, indywidualizacji procesu dydaktycznego, współpracy z rodzicami, prawa oświatowego. Współpracowała i współpracuje z  Wyższą Szkołą Zarządzania, Wyższą Szkołą Bankową i Gdańską Wyższą Szkołą Humanistyczną, prowadzi zajęcia  z zakresu psychologii zarządzania, organizacji zarządzania i etyki zarządzania. Zainteresowania: psychologia zdrowia, innowacyjne metody nauczania, nauczanie kreatywne.

 

WICEDYREKTOR

MGR MAGDALENA GOLIŃSKA-RÓŻYŃSKA

Pedagog i logopeda . Posiada kwalifikacje w zakresie pedagogiki resocjalizacyjnej, ogólnej i specjalnej. Ukończyła też podyplomowe studia z zakresu terapii pedagogicznej. Jest logopedą ze specjalizacją wczesnej interwencji logopedycznej.  Brała udział w licznych kursach i szkoleniach mających na celu podnoszenie jakości udzielanej pomocy rodzicom, uczniom i nauczycielom. W Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Tczewie pracuje od 2006 r. Zajmuje się diagnozą i terapią zarówno pedagogiczną, jak i logopedyczną. Od kilku lat prowadzi zajęcia korekcyjno-kompensacyjne przeznaczone dla dzieci z nasilonymi trudnościami w zakresie mowy lub przezwyciężoną wadą wymowy. W latach 2016-2018 była dyrektorem PPP w Tczewie.

 

 

SEKRETARIAT

nr 58-531-10-09

Godziny obsługi klientów:

ROK SZKOLNY 2023/2024
 
Poniedziałek
8:00 - 17:00
Wtorek
8:00 -16:00
Środa
8:00 - 16:00
Czwartek
8:00 - 17:00
Piątek
8:00 -13:00
 
DYŻUR TELEFONICZNY
PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNY
nr 508-933-507
ŚRODA
17:00 - 18:00
 

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Październik 2023 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny