Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: AA+A++ | Zmień kontrast |  
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna - Tczew

Informacja dla osób spoza powiatu Tczewskiego.  W celu skorzystania z oferty Poradni należy złożyć wniosek o wyrażenie zgody na badanie do Starosty Powiatu Tczewskiego za pośrednictwem Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej  w Tczewie.

Logopedzi

MGR ILONA  BRZOZOWSKA-MISIEWICZ

Logopeda, neurologopeda i specjalista wczesnego wspomagania rozwoju małego dziecka. W Poradni specjalizuje się diagnozowaniem neurologopedycznym niemowląt i małych dzieci, a także terapią wybiórczości pokarmowej, terapią miofunkcjonalną, terapią wg koncepcji Moralesa i Padovan, prowadzi także terapię manualną Sanjo. Interesuje się zagadnieniami zaburzeń emocji i zachowania, wczesnym wspomaganiem rozwoju dziecka, zaburzeniami neurofunkcjonalnymi u dzieci.

 

DR JOANNA JATKOWSKA

Logopeda, nauczyciel dyplomowany, doktor nauk humanistycznych w zakresie językoznawstwa, adiunkt w Katedrze Pedagogiki Specjalnej i Logopedii Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Specjalizuje się w pracy terapeutycznej z dziećmi ze znacznymi zaburzeniami mowy. Autorka koncepcji e-learningowych zajęć logopedycznych dla dzieci z wadami wymowy, tzw. e-logolekcji. Pomysłodawca innowacji pedagogicznej „E-learningowe zajęcia logopedyczne w nowoczesnej poradni psychologiczno-pedagogicznej”. W zainteresowaniach  naukowych koncentruje się na badaniu korzyści i zagrożeń, wynikających z wykorzystania nowych technologii w tradycyjnej terapii logopedycznej (tzw. b-learningu). Autorka referatów z tego zakresu w literaturze specjalistycznej i popularnonaukowej oraz książki „B-learning w diagnozie i terapii logopedycznej dzieci”. Członek Polskiego Towarzystwa Logopedycznego, Polskiego Towarzystwa Edukacji Medialnej oraz Stowarzyszenia E-learningu Akademickiego.

 

MGR ALEKSANDRA KUSSOWSKA

Neurologopeda, pedagog. W Poradni pracuje na stanowisku logopedy. Prowadzi indywidualną terapię osób z wadami wymowy oraz grupowe zajęcia dla dzieci z opóźnionym rozwojem mowy. Logopedia jest jej pasją.

 

 

SEKRETARIAT

Godziny obsługi klientów:

ROK SZKOLNY 2022/2023
 
Poniedziałek
8:00 - 17:00
Wtorek
8:00 -15:00
Środa
8:00 - 15:00
Czwartek
8:00 - 17:00
Piątek
8:00 -13:00
 
DYŻUR TELEFONICZNY
PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNY
 
Środy 
18:00 - 19:00
 

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Styczeń 2023 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny