Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: AA+A++ | Zmień kontrast |  
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna - Tczew

Informacja dla osób spoza powiatu Tczewskiego.  W celu skorzystania z oferty Poradni należy złożyć wniosek o wyrażenie zgody na badanie do Starosty Powiatu Tczewskiego za pośrednictwem Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej  w Tczewie.

Pracownicy administracji

MGR MARLENA PIANKOWSKA

Specjalista w PP-P w Tczew. Ukończyła studia wyższe na kierunku Administracja o specjalności bezpieczeństwo publiczne oraz w 2015 r. studia magisterskie w Gdańskiej Szkole Wyższej na kierunku Administracja o specjalności psychopedagogika pracy. W PPP pracuje od 2010 r., jako samodzielny referent wykonuje obowiązki administracyjne placówki zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oświatowego, zajmuje się sprawozdawczością, obsługuje programy komputerowe uzupełniając dane dotyczące działalności  placówki, opinii i orzeczeń wystawianych przez PPP. Zajmuje się sprawami kadrowymi. Interesuje się polityką oraz nowymi technologiami informatycznymi.

 

MGR MATEUSZ MOCARSKI

Starszy referent w PP-P Tczew. Ukończył studia wyższe na kierunku Turystyka i Rekreacja o specjalności Turystyka Międzynarodowa oraz w 2020 r. studia magisterskie w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku na kierunku zarządzanie o specjalizacji Marketing i komunikacja społeczna. W PPP pracuje od 2019r., ale zaprzyjaźniony z placówka jest od 2016r. Jako starszy referent wykonuje obowiązki administracyjne placówki zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oświatowego, oraz pełni obowiązki Informatyka placówki.

 

MILENA ŚWIGOŃ

Referent w PP-P Tczew.

 

KACPER DEISENBERG

Referent w PP-P Tczew. Jako referent wykonuje obowiązki administracyjne placówki zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oświatowego. W Poradni pracuje od 2020r. Interesuje się nowościami w dziedzinie technologii, historią oraz muzyką. Praca z ludźmi to jego pasja. W wolnym czasie gra na perkusji.

 

KSIĘGOWOŚĆ

 

 MAŁGORZATA CZERWIŃSKA 

Główna księgowa PP-P. Posiada 19-letnie doświadczenie na stanowisku księgowej. Pracowała w Ognisku Wychowawczym i Stowarzyszeniu na rzecz Szkolnictwa Specjalnego jako główna księgowa. 

SEKRETARIAT

Godziny obsługi klientów:

ROK SZKOLNY 2022/2023
 
Poniedziałek
8:00 - 17:00
Wtorek
8:00 -15:00
Środa
8:00 - 15:00
Czwartek
8:00 - 17:00
Piątek
8:00 -13:00
 
DYŻUR TELEFONICZNY
PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNY
 
Środy 
18:00 - 19:00
 

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Styczeń 2023 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny